O nás - Kopírovat - Živá hudba na svatby | Kapela SYMPAŤÁCI | Karlovy Vary

Přejít na obsah
Živá hudba na plesy, svatby, oslavy, večírky nebo party...
Kapela Sympaťáci
živá hudba na taneční zábavy, plesy, svatby...

Jsme profesionální hudební skupina zaměřená na živé hraní s dlouholetou tradicí a zkušeností. Náš repertoár zahrnuje žánry od 60. let až po hudební současnost. Kromě živé hudby Vám nabízíme videodiskotéku s velkým plátnem a karaoke show.
O nás

Vznik našeho muzikantského uskupení sahá do poloviny 80. let. Náš repertoár zasahuje do všech hudebních žánrů a stylů a hrajeme nejen největší české a zahraniční hity pro všechny věkové kategorie.

Cílem našich vystoupení nebylo a není jen odehrát hudební produkci na špičkové úrovni, ale zapojit všechny účastníky do děje zábavy různými soutěžemi, jako karaoke, videodiskotéka s hudbou 70. - 90. let, a smozřejmě také něco ze současné populární hudby.

PROMO VIDEO
SYMPAŤÁCI - KRAJKOVÁ
Naši show lze na požádání rozšířit o ohnivé kejklíře, LED show nebo hudebníky jazzové sekce z Ježkovy konzervatoře Praha. Od vzniku skupiny jsme odehráli velké množství tanečních zábav, plesů, večírků či narozeninových párty, a to vždy s velkým ohlasem.


Kontaktujte nás telefonicky na:
Miroslav Lipenský - kapelník
bicí, zpěv
+420 775 313 757
---
nebo nám napište pomocí
kontaktního formuláře

ŽIVÁ HUDBA KARLOVY VARY, PLZEŇ, CHEB, PRAHA, LIBEREC A CELÁ ČR, KAPELA NA SVATBU, HUDBA NA FIREMNÍ VEČÍREK, MATURITNÍ PLES, ZÁBAVU, OSLAVU, NAROZENINY, MATURITNÍ PLESY, TANEČNÍ VEČÍRKY
design & production MM-agency Czech Republic (c) 2023
Návrat na obsah